Bayrama özel 5 rota

Bayrama sayılı günler kaldı. Yoğunluğunuz nedeniyle eğer bir tatil planı çıkaramadıysanız sizler için Türkiye’nin önde gelen tur operatörleriyle birlikte çok özel bir bayram rotası çizdik

Bayrama özel 5 rota
ÇOCUKLU AİLELER İÇİN UNUTULMAZ BİR BAYRAM
Çocuklu aileler için en önemli şey tatilde birkaç gün de olsa kafa dinleyebilmek. MNG Turizm, hem çocukların hem de ebeveynlerin eğlenebileceği otelleri sıraladı. Buna göre MNG, büyük havuzları ve aqua parkları seven çocuklu aileler için maksimum her şey dahil WOW Kremlin Palace, WOW Topkapı Palace ve ultra her şey dahil Limak Lara, Limak Atlantis, Limak Arcadia ve Limak Limra'yi öneriyor.

GENÇLERE EĞLENCE, BALAYI ÇİFTLERİNE ROMANTİZM
Jolly Tur'un, bayramda arkadaşlarıyla hem eğlenceli hem de ekonomik bir tatil yapmak isteyen gençlere özel önerileri bulunuyor. Eğlence denildiğinde akla gelen ilk nokta olan Bodrum Torba'da Thor by Alkoçlar ve Akyarlar'da Xanadu Island'ı tavsiye eden Jolly, Antalya'da ise Kemer Club Marco Polo, Belek Crystal Waterworld Resort&Spa ve Lara'da Delphin Diva Premiere öneriyor. Balayı çiftlerini de unutmayan Jolly Tur, romantik bir zaman dilimi geçirmek isteyen yeni evli çiftlere Dalaman Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa, Bodrum Torba Vogue Hotel, Kemer Amara Dolce Vita Luxury ve Marmaris Martı La Perla'yı tavsiye ediyor.

KISA TATİL İÇİN KISA MESAFELER
Tatil kısa zamanım çok yok diyenler için Tatilbudur, Sapanca, Abant, Ayvalık, Assos gibi bölgeleri tercih ediyor. Havaların ısınmasıyla birlikte serin rüzgârların dans ettiği bu bölgelerde dinlenirken eğlenmek için de çok alternatifiniz bulunuyor. Tatilbudur, yurtdışında ise uçuş mesafesinin kısa olması, Türk vatandaşlarından vize istenmemesi, doğal güzellikleri ve deniz turizmine elverişli olması ve tarihi geçmişi gibi özellikleriyle bu senenin yurtdışında yükselen trendinin Karadağ olduğunu söylüyor. 3 günlük Avrupa turlarına da dikkat çeken Tatilbudur, tatilcilere Budva ve Kotor turlarını da öneriyor.

LAVANTA MEVSİMİNDE PROVENCE&RHONE VADİSİ'Nİ KEŞFEDİN
Prontotour, Ramazan Bayramı'nı yurtdışında geçirmek isteyen tatil severlerin öncelikli tercihinin Avrupa olduğunu belirtiyor. Bayram tatili için farklı beklenti ve isteklere göre çeşitli tur programları oluşturan Prontotour'un en çok ilgi gören programları ise İtalya Harikası, Rumeli'de 3 Ülke, Ukrayna İncileri ve Güney Fransa turları... Ayrıcalıklı seyahat isteyenler için Lavanta Mevsiminde Provence&Rhone Vadisi, Bavyera İncileri, Masal Gibi Alsace&Lorainne Vadisi turlarını öneren Prontotour, bayramda uzak yerlerde tatil yapmak isteyenlere Amerika ve Uzak doğu turlarını tavsiye ediyor.

GEMİ TURLARINA NE DERSİNİZ?
Bu yıl farklı bir tatil deneyim yaşamak isteyenler için Etstur kendi gemisi olan Aegean Queen ile Vizesiz Yunan Adaları Turları'nı öneriyor. 24 Haziran hareketli bu yılki ilk seferini gerçekleştirecek olan Aegean Queen, Ege'nin en özel limanlarını vizesiz olarak keşfetme imkânı sunuyor. Santorini'de müthiş bir gün batımı manzarası, Mikonos'un eğlence dolu atmosferi, Atina'nın antik mirası, Siros'un büyülü doğası ve Rodos'un tarihi güzellikleri... Etstur bu eşsiz deneyimi yaşamak için vizesiz Yunan Adaları Turları'nda misafirlerini bekliyor.
BİZE ULAŞIN