Uşak’ta Bir Ay İçinde İkinci Çöp Ev Vakası

Uşak’ta Bir Ay İçinde İkinci Çöp Ev Vakası
Uşak Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri yapılan ihbarlar neticesinde bir çöp evi daha boşalttı. Evden 3 traktör çöp çıkarıldı.
Uşak Belediyesi kentte hijyen anlamında tehlike arz eden evlere yönelik çalışmalara devam ediyor. Vatandaşların çöp evler konusundaki şikayetlerini değerlendiren Belediye ekipleri bir çöp evin daha boşaltılmasını sağladı. Çevre sakinlerinin aşırı kötü koku şikayetini gören Belediye, Köme Mahallesi Çatak Sokak bulunan bir evin çöp ev olduğunu tespit etti. H.S’nin (42) oturduğu ev konusunda hemen işlemlere başlayan Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri ile evi boşalttı. Evden 3 traktör çöp çıkarıldı.
ŞİKAYETLERİ DEĞERLENDİRECEĞİZ
Vatandaşlardan her türlü olumsuzluklar için Belediyenin aranmasını isteyen Cahan, “Kentimizde bizlerin görmediği ve vatandaşlarımızın gördüğü olumsuzluklar olabiliyor. Bu tip olumsuz durumları ise ancak hemşehrilerimizin belediye ile işbirliği yapması neticesinde aşabiliriz. Bir yapılan her ihbarı değerlendirmeye devam edeceğiz. Bu konuda yüzyüze şikayet alabildiğimiz gibi telefonla ya da sosyal medya yoluyla da şikayetleri alacağız” dedi.
BİZE ULAŞIN