Yalovalı Raketler Başarıya Doymuyor

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından düzenlenen Ferdi Türkiye Şampiyonası’nda Yalova Belediyespor’un raketleri İbrahim ve Ziver Gündüz kardeşler 4 kupa kazanarak organizasyona damga vurdu.
Tek erkekler kategorisinde ise Yalovalı sporcu İbrahim Gündüz ikinci olurken, kardeşi Ziver Gündüz ise üçüncü oldu. Çift erkeklerde son iki yılın gençler çift erkekler birincisi İbrahim Gündüz/Ziver Gündüz finalde Çukurova Ünivesitesi sporcuları Talha Yiğenler/Batuhan Şahin’i 3-1 yenerek Türkiye şampiyonu oldu. Ali Serdar Gözübüyük/İsmail Kuşoğlu ve Özgün Öztürk/Hüseyin Durmaz üçüncülüğü elde etti.
Başarılı sporcuları tebrik eden ve elde edilen sonuçlarla gurur duyduğunu ifade eden Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, "Müsabakalarınızla ilgili sık sık bilgi aldım. Elde edilen derecelerle gurur duyduk. Çok büyük bütçelere sahip takımlara karşı önemli bir başarı elde ettiniz. Eleme maçlarında Bursaspor ve Trabzonspor sporcularıyla karşılaştı. Çukurova Üniversitesi sporcularıyla finalde karşılaşarak galip geldiniz. Rakiplerinize karşı önemli olanın disiplinli çalışmak olduğunu en somut bir şekilde sergilemiş oldunuz. Başarılarınızın devamını diliyor, emeği geçen teknik ekibimizi kutluyorum” dedi.
BİZE ULAŞIN