BÜLENT CANKURT BÜLENT CANKURT

Ayşe'nin ilk yaşına görkemli parti

Deniz Akkaya'nın Efe Önbilgin'le ilişkisinden olan kızı Ayşe, 10 Aralık'ta bir yaşına basacak. Yeni sevgilisi Ferruh Taşdemir'le mutluluğu yakalayan Akkaya'nın, kızı Ayşe'ye görkemli bir doğum günü yapmak için uğraştığını duydum. Büyük gün 12 Aralık; doğum günü mekanı ise, Bebek'teki mel'S. Akkaya, dostlarının partiye çocuklarıyla gelebilmesi için, Ayşe'nin doğum gününü mecburen PA almış.

İLK DOĞUM GÜNÜNÜ BABASIZ MI KUTLAYACAK?
Ayşe'nin üzerine titreyen ve onunla ilgili ritüelleri eksiksiz yerine getiren Akkaya, kızına Mart başında evinde sadece kuş sütünün eksik olduğu, dillere destan bir mevlit okutmuştu. Doğum günü kutlamasının da bundan aşağı kalmayacağını duydum. Şimdilerde en çok merak edilen ve kulaktan kulağa konuşulan konu ise, Deniz Akkaya ile evleneceği konuşulurken şok bir kararla Duygu Ekşi ile evlenen Efe Önbilgin'in kızının ilk doğum günü kutlamasına katılıp katılmayacağı. Ben çok ihtimal vermiyorum ama yaşayıp, göreceğiz...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.