BÜLENT CANKURT BÜLENT CANKURT

Yeni yıla yeni aşkıyla girecek

Ferruh Taşdemir ile bir gün süren evliliğinin ardından gönül defterini kapatmış gibi görünen Özge Ulusoy'un yeni bir aşka yelken açtığını öğrendim. Ferruh Taşdemir'in rotayı Deniz Akkaya'ya çevirmesinin ardından Özge Ulusoy da TT Custom Choppers'ın sahibi ve Harley Davidson'un bayisi olan Tarhan Telli ile aşk yaşamaya başlamış. Kısa sürede Ulusoy ile Telli arasında aşk iyice bacayı sarmış gibi görünüyor.

ÖNCE NEW YORK SONRA MIAMI
Hatta yeni yıla Miami'de birlikte gireceklermiş. 25 Aralık'ta New York'a gidecek, 28 Aralık'ta da Miami'ye geçecek olan âşıklar, yılbaşını Tarhan Telli'nin Miami'deki restoran-barı Luna Lounge'da kutlayacakmış. Bu arada Ulusoy ile Telli, aşklarını Facebook ve Twitter'da ifşa etmekten de çekinmiyor. En son ikisi birden Facebook'ta "Hayat böyle güzelmiş" diye yazmış. Bakalım ex eşlerin yeni aşklarının ömrü ne kadar olacak!!!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.