ÖZLEM YILMAZ KÜÇÜK ÖZLEM YILMAZ KÜÇÜK

Kırmızıyı siyahla tamamla çarpıcı ol, yeşille kombinle eğlenceli ol!

'Bu yaz kırmızı ve limon sarısı patlayacak' demiştik ama ünlü isimler sabırsız. Yazı beklemiyor ve kırmızıyı sıkça stillerine dahil ediyorlar. Bazısı gece giyiyor, bazısı gündüz...
Kırmızı; son dönemin en çok tercih edilen rengi oldu. Kırmızı kıyafetler; kırmızı çanta ve ayakkabı, hatta aksesuvarlarla tamamlanıyor, yani kırmızı olayı abarttıkça abartılıyor.
Kötü mü oluyor? Asla! Bence tümde aynı tonu giyme akımına birkaç dönemdir aşina olmuşken; kırmızı yoğunluğu da gözü yormuyor, hatta modern şıklık konusu pekişiyor.
Kırmızı konusunda bu kadar iddialı olmak istemiyor olabilirsiniz. Bu durum, bu renkteki bir şeyleri stilinize dahil etmeniz için engel sayılmaz. Kırmızı elbisenizi, nude tonlardaki ayakkabı ve çantalarla tamamlayabilir, çarpıcı etkisini softlaştırabilirsiniz.
Ya da siyah parçalarla kullanabilir ve kırmızınızı kontörleyerek daha çarpıcı hale getirebilirsiniz.
Koyu yeşil ya da açık mavilerle harmanlayarak, bu çarpıcı rengin notalarına biraz eğlence katabilirsiniz. Şimdi gardırobunuzu açın ve kontrol edin. Kırmızı bir şeyler yoksa, hemen birkaç parça edinin.
Bu arada kırmızının iştah açıcı özelliğini unutmayın, aman dikkat! Kırmızı giyeceğiz derken, soluğu fast food dükkanlarda almayalım. Kırmızı iştah açtığı kadar enerji de verir, yani yiyip içip hareket ederseniz bir sorun kalmaz aslında. Ayrıca kırmızı, iletişimi kuvvetlendirir. Çok daha dikkat çekici olursunuz.
BİZE ULAŞIN