TURKCELL İMSAKİYE
TURKCELL İLE RAMAZAN
ÖZLEM YILMAZ KÜÇÜK ÖZLEM YILMAZ KÜÇÜK

Bu sezon X Large küpeler başrolde

Bam bam bam! Devasa büyüklükteki X Large küpeler, yaz sezonuna en büyük damgayı vuracak. Aslında bu haberi size daha önce de vermiştim ama bu sefer biraz da nerede, nasıl kullanılacağından bahsetmek isterim. Kocaman küpeler; 2017 ilkbahar/yaz podyumlarından sonra tam da yaz aylarında, her stilin içine gümbür gümbür giriyor! Bu yaz kulağınızda büyük boy küpe yoksa; sezonun stil kurallarına aykırı gelmiş, trend listesinin direkt dışında kalmış olacağınızı üzülerek bildiririm.
Büyük boy küpeler; 80'ler ve 90'ların başındaki ara dönemden sonra, 2012'de podyumlarda yine kendini göstermişti. Ancak sokağa pek de taşamamıştı. Bu sezon, podyumlardan hemen sonra, halk arasına da karıştı. X-large küpeleri yaz sezonu boyunca sıkça görecek, hatta deneyimleyeceksiniz de.
Peki bu küpeleri nasıl kullanacaksınız? X Large bir küpeyi çift kullanabileceğiniz gibi, yalnızca tek kulağa da takabilirsiniz. Küpenin ön planda olabilmesi için diğer aksesuvarları abartmamakta fayda var. Örneğin, tek kulağınıza taktığınız X Large bir küpeyi, diğer kulağınızdaki mini boy bir küpeyle kombinleyebilirsiniz. Kolye, yüzük ya da bileklik konusunda daha sakin, minimal modeller tercih edebilirsiniz. Hatta hiç takmasanız da olur. Yani X Large küpeler kendisini gölgede bırakacak herhangi bir aksesuvara karşı.
Eğer konu trendse ve siz sıkı bir trend takipçisiyseniz, stilinize uygun birini seçin ve listenin üst sırasındaki yerinizi alın.
BİZE ULAŞIN