ZEYNEP TURAN ZEYNEP TURAN

2003-2004’te yapılan evlilikler teste tabi tutulacak

Mars, Plüton ile 150'lik yaparken, kendini kanıtlamak isteyen kişiler, gizli düşmanlıklarını ortaya çıkartabilir. Bir bakmışsınız; uzun zamandır düşündüğünüz biri bir anda karşınızda ya da çok düşünüp bir türlü adım atamadığınız konular bir anda oldu bittiye getirilmiş. Eğer ailenizde uzun yılardır süren miras konuları varsa; hiç beklemediğiniz kişilerden yorumlar duyabilirsiniz. Nisan ayının ilk 15 günü ani kararları tetikleyen gökyüzü, bir anda hızlı çözümler sunacak.
Gökyüzü, 2003-2004 yılları arasında yapılan evlilikleri ise sınavlara tabi tutacak. Bu süreçte hayatınızdaki Koç, Boğa, Yay ve Oğlak erkeklerinin gündelik ruh hallerinin dışında davrandıklarına şahit olabilirsiniz. Sırf bu yüzden bu burçlarda olan tanıdıklarınıza torpil geçin. Yaşanan tüm bu gelişmeler kişisel hayatlar adına farkındalığı artırırken bir taraftan da herkesin eteğindeki taşları döktüğünü göreceksiniz.

ASTRO BİLGİ
Eğer ailenizde 1930–1944 arası doğumlu kişiler var ise Nisan ayında onların kronik sıkıntılarıyla daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Bu arada Satürn retrosu Yay burcunda başlıyor. Bu süreçte emin olduğunuz her şeyi bir kez daha gözden geçirmeye çalışmalısınız.

BİZE ULAŞIN