Elimizi taşın altına koymak çok güzel

Cumartesi 12.12.2010
Güncelleme: Pazar 12.12.2010
ABONE OL
Seda Tugal (İ.Ü. Psikoloji): "Toplum gönüllüleri ile lise öğrencisiyken tanıştım. Birçok çalışmaya katıldım. Elimizi taşın altına koymak çok güzel. Bilmediğim yönlerimi fark ettim. Her dönem farklı projeler yapıyoruz. Bu yıl görme engellilere kitap okuyoruz. Elim baston tutana kadar toplum gönüllüsü olarak çalışmaya devam edeceğim."
Ferhat Asniya (İ.Ü. Radyo - TV): "Eleştirmek için değil, değiştirmek için uğraşıyoruz. Bütün izinlerimizi aldık. Yakında Maltepe Çocuk Tutukevi'ndeki çocuklarla çalışacağız. Onlara bir yerden dokunmak istiyoruz. Heyecanlıyım. Annemle babam, toplum gönüllüsü olduğum için benimle gurur duyuyor."
Volkan Ağır (Bilgi Üniversitesi öğrencisi): "İki yıldır toplum gönüllüsüyüm. Herkesin hayatında yolunda gitmeyen bir şeyler var. Bu yolunda gitmeyen şeyleri düzeltmede katkıda bulunmak, muhteşem bir duygu. Dersleri kötü olan ilköğretim öğrencilerine yardımcı oluyoruz. Kocası tarafından dayak yiyen kadınlara demokratik haklarını öğretiyoruz. Yazları tatile gitmek yerine bu projelerde olmayı tercih ediyorum."