HAŞMET BABAOĞLU HAŞMET BABAOĞLU

Haftanın iz bırakan yazıları

Bizdeki twitter kullanımı konusunda gördüğüm en aklı başında ve ufuk açıcı eleştiri.. "Yazılı medya, internet ve paylaşmanın dayanılmaz zorluğu" (www.bizibozmaz.com)
Dürüst insanın asla kaçamayacağı çarpıcı sorular içeren bir Ahmet Altan yazısı... "Güçlü devlet, öyle mi?" (Taraf gazetesi, 11.09.09)
Son zamanlarda okuduğum en içten, en parıltılı ve derinlikli hayat ve edebiyat yazısı... "Ramazan'da Lolita okumak." Yazan Aziz Kemal Nafi. (www.magaradergisi. com)
Emre Özgüder'in Home Art dergisinin Temmuz, Ağustos sayılarında çıkan marangozların, tesisatçıların, boyacıların hayatımızdaki "olmazsa olur" yerleri üzerine mizah ve fikir dozu yüksek yazılarını yeni okudum. Bayıldım.
Gizem Soysaldı; tavrı, söyledikleri ve düşündürdükleri... Bir yazıdan değil elbette, Halit Ergenç'in eski eşiyle Ayşe Arman'ın yaptığı röportajdan söz ediyorum.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.