YÜKSEL AYTUĞ YÜKSEL AYTUĞ

Öl artık Aylin (!)

Sevgilisi Eser Yenerler, geçen sezon dizi çekimleri yüzünden görüşme imkanı bulamadığı Öyle Bir Geçer Zaman ki'nin Aylin'i Farah Zeynep Abdullah için "Senaryo gereği ölse de daha çok görüşsek" demişti.
Son bölümü izlerken ben de Aylin'in ölmesini gönülden diledim. Yok canım, Eser gibi ona aşık olduğum için değil, oyunculuğuna aşık olduğum için...
Keşke Aylin bir an önce ölse de Farah Zeynep'i yeni bir dizinin başrolünde izlesek.
Zira bu gömleğin artık ona pek dar geldiğini düşünüyorum.
Farah Zeynep liseli aşık genç kızı da, 'babacı' ve çıkarcı evladı da, anlaşma gereği evlilik sürdürmek zorunda kalan bedbaht eşi de, ihtiraslı şuh kadını da, mutluluğu geç yakalayan ayakları yerden kesilmiş kadını da, bulutlarda uçarken hayal kırıklığı dağına çarpan evlilik hazırlığındaki gelini de aynı mükemmellikte oynadı. Ve son bölümde hepimizi 'delirdiğine' inandırarak Antalya Televizyon Ödülleri'nde aldığı minik heykelciği sonuna kadar hak ettiğini bir kez daha gösterdi.
Helal olsun!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.