MEVLÜT TEZEL MEVLÜT TEZEL

Özge’den sosyal medya dersi

Özge Özpirinçci, Instagram hesabından makyajsız bir fotoğrafını paylaştı. Ünlü oyuncunun bir takipçisi de söz konusu fotoğrafa, 'Allah aşkına doğal olacağız diye bu kaşlarınızı böyle yapmak zorunda mısınız? Çok kötü duruyor ve acilen kilo alman lazım' yorumunu yaptı.
Özge de bu yoruma şu yanıtı verdi: 'Güzelliğin göreceli bir kavram olduğunu düşünüyorum. Kaşlarımı doğal bırakmak benim tercihim ve şu anda oynadığım role uygun modelin bu olduğunu düşünüyorum. 'Acilen kilo alman lazım' demişsiniz. Fakat ben sağlıklı beslenen ve sporunu yapan bir insan olarak sanırım bu konuda sizin tavsiyenizdense kendi hislerimi dinlemeliyim ki ayrıca yine bu rol için bu kilonun uygun olduğunu düşünüyorum. Size iyi günler dilerim.'
Özge yanıtı uzun tutmuş ama bunu takipçisine olan saygısının bir göstergesi olarak da görebiliriz. Özetle gayet medeni bir tartışma yaşanmış. Birçok ünlü en küçük eleştiride hayranlarına hakarete varan yanıtlar vererek imajlarını zedeliyor. Halbuki Özge gibi yapsalar, öfkeye kapılmadan gerekli yanıtı verseler hiç sorun yaşanmayacak.
BİZE ULAŞIN