MEVLÜT TEZEL MEVLÜT TEZEL

Terim’in damatları

Yeni Asır'ın haberine göre; Alaçatı'da Fatih Terim'le birlikte iş yerlerinin yan tarafında bulunan kebapçıyı basan damatları Volkan Bahçekapılı ve Ahmet Baran Çetin, restoranı boşaltmış. Terim'in, Alaçatı'daki evini de kiraya verdiği iddia ediliyor. Mekan yaz boyu açık kalmasına rağmen damatların beklenen işi yapamadığı, kavga olayının ardından Terim ve damatlarının bir daha Çeşme'ye gitmedikleri söyleniyor.

SORUMLU DAMATLAR
Nereden nereye... Terim, Selahattin Aydoğdu'nun kebapçısını bastığı için Türkiye Futbol Direktörlüğü görevinden olmuştu. Bu işten en zararlı çıkan ise Dünya Kupası'na gidemeyen Milli Takım ve Türk halkı oldu.
Terim, kendisine yakışmayacak bir davranışta bulunmuştu ama bir baba olarak çocuklarını koruma içgüdüsü ile hareket ettiğini görmezden geldik. Hep Terim'i eleştirdik, olayda haksız olmasına rağmen kebapçı Selahattin Aydoğdu kahraman ilan edildi, heykeli dikildi vs. Tüm bu yaşananların baş sorumlusu olan damatlar ise hiç konuşulmadı.
Volkan Bahçekapılı ve Ahmet Baran Çetin, küçük bir sorunu halledemeyip Terim'in kariyerinin son dönemini kabusa çevirdiler. Terim gibi bu ülkeye büyük başarılar kazandırmış, gururlu bir futbol adamıyla sosyal medyada dalga geçilmesine neden oldular. Oysa sorunlarını kendileri halletseler, bunların hiçbiri yaşanmayacaktı. Galiba onlar Terim'in damadı olmayı bir statü, bir güç noktası olarak gördüler ve öfkeyle kalkıp zararla oturdular. Terim, böyle kötü bir sonu aklının ucundan bile geçirmemiştir. Ee ne demişler; damadın mı var derdin var.
BİZE ULAŞIN