MEVLÜT TEZEL MEVLÜT TEZEL

Top çizgiyi geçti mi?

Manken Cansu Taşkın, futbol dünyasının renkli simalarından Yılmaz Vural ile çekilen fotoğrafını Instagram hesabından paylaşınca olay oldu. Vural'ın elinin Taşkın'ın kalçasında olması sosyal medyada espri konusu yapıldı.
Tartışmalı bir pozisyonla karşı karşıyayız. Aslında Yılmaz Vural, her insan gibi fotoğraf çektirirken yanındaki insana samimiyetini göstermek için bir temasta bulunuyor. Ancak Vural'ın boyu Taşkın'a göre hayli kısa olunca normalde belde olması gereken el, tehlikeli bölgeye temas ediyor ama top çizgiyi geçmiyor ve en önemli el kapalı.
Şaka bir yana, bu fotoğrafın kahramanı Vural gibi renkli bir şahsiyet olduğu için tartışma büyüdü. Kaldı ki Vural; Beyaz TV'de ekrana gelen 'Günaydın Türkiyem' programında, fotoğraf çekilirken yanında eşinin de olduğunu açıkladı: "O fotoğraf çekilirken sol tarafta da eşim duruyordu aslında. Ama o kısım yok fotoğrafta. Cansu kardeşimiz fotoğraf çektirmek istediğini söyledi ve yanıma geldi. Onun gibi birçok insanla fotoğraf çekildik. Cansu kardeşimiz de onlardan bir tanesiydi. Yani bu fotoğraftan bir anlam çıkarılmasına ben de bir anlam veremiyorum. Olumsuz bakanlar ne düşünüyorlar bilmiyorum ama 65 yaşına gelmişim. Saçma sapan bir iş yani..."
Evet, saçma ama eğlenceli tartışma dönüyor; ama bunun tek sorumlusu Vural'ın eğlenceli bir karakter olması.
BİZE ULAŞIN