HINCAL ULUÇ HINCAL ULUÇ

Narkozlu Hıncal!..

HÜRRİYET tam iki sayfa ayırmış.. Ünlülerin hayatlarındaki hataları Ayşe Arman'a anlatmış NLP Uzmanı Cengiz Eren..
NLP ne?..
"Nöro Lingustik Program" demiş, Ayşe Arman.. Hepimiz biliyoruz ya, Nöro Lingustik nedir.. Dubai- Bodrum arası koşuşturan Ayşe vakit bulup öğrenir, bize de anlatır inşallah..
Mesela İbrahim Tatlıses, Seda Sayan, Sibel Can halı reklamında oynayıp, değerlerini düşürmüşler.. Çünkü halı üzerine basılan bir şeymiş.. Hayda.. Peki Ajda'nın yatak çarşafına adını vermesi ne, o zaman?.. Tövbe.. Tövbe..
Pazar sabahı hoş bir yazı ama..
Kambersiz düğün olur mu?.. Ben de varım tabii.. Son ameliyatımdan sonra değişmişim. Sertleşme olmuş bende.. Yani yazılarımda..
"Çünkü narkoz aldı. Narkoz insanları değiştirir. Zihnimizde olan kapaklar açılır, kişinin hiç hatırlamadığı olaylar ortaya çıkar. Hıncal Uluç boyun ameliyatı olduğu sırada narkoz aldığı için, çocuklukta gösteremediği tepkileri şimdi gösteriyor.."
Tamam da, Cengiz kardeşim, sen bilmezsin belki, ama Ayşe çok iyi bilir, niye sormamış ki sana.. Ben 1972'de böbrek ameliyatı oldum, 7.5 saat narkoz altında kaldım.. 1982'de diyaframdan ameliyat oldum, 4 saat narkoz altında kaldım.. 1994'te vuruldum, ameliyat oldum, 7 saat narkoz altında kaldım.. Arada kalan ve 2 saat civarında süren küçük ameliyatlarımı hiç saymıyorum..
Bu kapaklar onlarda açılmadı da, şimdi 4 saatlik boyun ameliyatımı mı bekledi?..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.