ALİ GÜLTİKEN ALİ GÜLTİKEN

Keskin dostuma

Bazı dostlarınızın yeri sizin için her zaman ayrıdır. Gökhan Keskin de benim için öyle. 1983'te Beşiktaş Genç Takımı'na beraber geldik. Ertesi yıl profesyonel takıma yükseldik. Sonraki 10 yıl aynı odayı paylaştık. Beşiktaş'ın o yıllardaki tarihini beraber yaşadık. Başarıların altına birlikte imza attık. Üzüntüleri, sevinçleri, kazançları, yıkımları, büyük çoşkuları, ciddi hayal kırıklıklarını paylaştık.
Ailelerimiz ailelerimiz, eşlerimiz aile dostlarımız oldu. Hayallerimizi, evlilik heyecanlarımızı, çocuklarımızın doğum sevincini paylaştık.
Gökhan kendisine ve Beşiktaş'a yakışır şekilde Beşiktaş alt yapısının başına geçti. Camianın alt yapısından yetişmiş, Türk futbolunda kabul ve itibar görmüş, tarihi başarılara imza atmış, Milli Takım'da defalarca görev yapmış, Beşiktaş'ın profesyonel takımında teknik adam olarak da görev almış ve kişiliği ile örnek olmuş birisi. Sevgili arkadaşımın yeni görevinde de Beşiktaş adına önemli başarılara imza atacağına inanıyorum ve başarılar diliyorum.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.