YÜKSEL AYTUĞ YÜKSEL AYTUĞ

Hiç de 'şık' durmuyor

Bugün Ne Giysem? yarışmasının zamanından önce ekrana veda edeceği yolundaki söylentiler bizzat jüri üyesi Çağla Şıkel tarafından yalanlandı. Şıkel, yarışmanın Aralık ayı ortalarına kadar devam edeceğini açıklayınca, özellikle yarışmada mücadele eden kadınlar derin bir nefes aldı.
Zira besledikleri umutların bir anda heba olmasının yanı sıra, yaptıkları onca masrafa yazık olacaktı. Neyse ki, bu tehlike şimdilik ortadan kalktı. Ancak programda benim gibi pek çok izleyiciye son derece 'sakil' gelen bir görüntü var. Özellikle Çağla Şıkel ve İvana Sert, yarışmacıların üzerinde beğendikleri ayakkabı, çanta ve aksesuvarların kendilerine hediye edilmesi için adeta onlara yalvarıyorlar.
Eminim gardıropları onlarca ayakkabı, çanta ve aksesuvarla doludur ama ekranda yarışmacılardan adeta hediye dilenmeleri hiç de şık durmuyor. Çağla Şıkel ve İvana Sert belki de yarışmacıları onore etmek, kullandıkları aksesuvarların güzelliğini öne çıkarmak için böyle davranıyor olabilirler ama yine de öznesi 'şıklık' olan bir programda bu davranışlar hiç de 'şık' durmuyor.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN