MELİHA OKUR

Bizim kadınlarımız

Boyner Holding, sosyal sorumluluk projelerinde hep doğru adım atıyor. Bu kez "Nar Taneleri: Güçlü Genç Kadınlar, Mutlu Yarınlar" projesiyle 4 ay önce yola çıktı. Sosyal yaramıza parmak basıyor. Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu'nda yetişmiş ya da destek almış, 18-24 yaş arasındaki genç kadınların özgüvenlerini artırmak ve istihdama katılımlarını kolaylaştırmak için çalışıyor. Hepimizin görmezden geldiği, Yetiştirme Yurtları'ndaki genç kadınlar, proje sayesinde farklı bir yolculuğa çıkıyor.
Proje, BM Nüfus Fonu'nun Türkiye İş Kurumu ile yaptığı bir çalışma sonucu doğmuş.
Boyner, 5 yıl boyunca projenin ana sponsoru olacak. Türkiye Personel Yönetimi Derneği proje ortağı olarak katkı sağlayacak. Proje ilk etapta 7 ili kapsıyor. Bu ay Ankara'da 19 kadın eğitildi. Ağustos'ta da İstanbul turu başlayacak. Projeye destek veren herkesi, ama en çok bu projede yer alan güçlü kızlarımızı kutluyorum. Herkese bir mesajım var. Yetiştirme Yurtları'nda kalan kızlarımıza acımayı bırakın. Onları kucaklayın.. Onlar bizim kadınlarımız...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN